O mnie

 

Kim jestem?

Zawodowo: pilot i przewodnik. Prywatnie: zapalony turysta i fotograf, wykorzystujący każdą wolną chwilę na poznawanie nieznanego. Pasją podróżowania, optymizmem i uśmiechem staram się zarażać wszystkich turystów, których spotykam na co dzień. I to jest w tej pracy najpiękniejsze – dzielić się swoim światem z innymi

Oferuję prowadzenie wycieczek po Wrocławiu i najbliższych okolicach.

Oprócz wrocławskich ,,perełek”,  takich jak Rynek, Ostrów Tumski czy okolice Hali Stulecia, proponuję także wycieczki  po mniej znanych miejscach stolicy Dolnego Śląska. Proponuję również wycieczki tematyczne, jak np. architektura, zabytki sakralne, przemysł, przyroda, sport.

Jestem jednym z niewielu przewodników miejskich, który ma doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu wycieczek rowerowych po Wrocławiu i okolicach. Od wielu lat moje życie związane jest z górami i turystyką, co stało się bezpośrednim przyczynkiem do ukończenia kursu przewodników górskich na obszarze Sudetów.

Najważniejszymi elementami Państwa wędrówek po górach są poczucie bezpieczeństwa, pewności oraz zadowolenie ze spędzonego tam czasu. Dlatego moich Klientów otaczam opieką, zapewniam wszechstronną pomoc opartą na zaufaniu i profesjonalizmie.

Współpracowałem już z wieloma grupami turystycznymi, traktując każdą bardzo indywidualnie. Unikam schematów, wzorów i gotowych tras.

Prowadziłem wycieczki szkolne, zakładowe, VIP, firmowe, integracyjne, dla seniorów, osób niepełnosprawnych, tematyczne i wiele innych.

Czas, bym poprowadził wycieczkę specjalnie dla Państwa.

PS. Zapraszam do galerii ,,ja w pracy”


8  Dla firm, szkół, osób korzystających z moich usług oferuję pomoc w dokonywaniu rezerwacji: zakwaterowania, wyżywienia, wstępów itp. Układam plan wycieczki włącznie ze szczegółowym szacowaniem kosztów całej imprezy. Prowadzę działalność gospodarczą z zakresu usług przewodnickich i pilockich. Za wykonywane usługi wystawiam faktury.